Blog ten jest poświęcony historii polskiej sceny heavy metal, od czasów jej powstania po dziś, w znaczeniu tego terminu z lat ‘80, więc znajdą się tu też zespoły, których dziś nikt tak nie kwalifikuje.

Biografie zespołów będą sukcesywnie poprawiane i rozwijane wraz z dotarciem przez autora do nowych informacji. Więc nigdy nic nie wiadomo i lakoniczna, kilku zdaniowa notka z czasem może się przerodzić w epos ;). Informację o zespołach czerpię z rożnych źródeł, które podane są u spodu artykułu. W wypadku sprzeczności zawartych w źródłach, role decydującą, co do wyboru źródła odgrywał czas jego pochodzenia, następnie to czy jest to informacja od zespołu, czy notka dziennikarska.

Polecamy z całego serca:

LINKS:

METALLORUM POLONARUM POLECA:

Blog poświęcony archiwizacji materiałów dźwiękowych polskiej metalowej sceny lat 80/90.

Wersja internetowa zina Oldschool Metal Maniac.Profil grupy "Senat" stworzony przez jej najzagorzalszego fana na facebook'u.


http://hellhaim.pl/
 Strona formacji Hellhaim, którą założyli muzycy Alioth. Na chwilę obecną mają dopiero epkę, ale wkrótce zaatakują nas albumem. Polecamy dawkę solidnego metalu.
Blog będący spisem blogów o tematyce muzycznej wszelkiej maści. Strona poświęcona, polskim pismo muzycznym nieoficjalnym i oficjalnym dotyczącym muzyki metalowej.

Blog będący "konkurencją" MP, którego autor postanowił zaprezentować polskie podziemie (i nie tylko) lat 80/90 w krótkich biogramach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz